Jakiego rodzaju firanki nie winny być wieszane w pomieszczeniach na parterze?

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/projektytypowe.com.pl/includes/menu.inc).

Najnowsze wpisy

Czy wiesz, że o doborze firanki nie musi decydować jedynie jej wygląd czy styl, w jakim utrzymane jest dane miejsce, ale również między innymi materiał, z jakiego jest ona wykonana? To, jak dużo przepuszcza światła czy to, czy można ją prasować też posiada ogromne znaczenie dla zakupującej ją osoby.


Pozostałymi słowami funkcjonalność takiej firanki ma podobnie duże znaczenie jak przykładowo jej barwa.
poduszki
Author: Bill Wilson
Source: http://www.flickr.com


Wszyscy jesteśmy od długiego czasu przyzwyczajeni do jasnego odcienia tego elementu dekoracyjnego, jednak czy też w asortymencie sklepów, które zajmują się m.in. ich sprzedawaniem, odnajdziemy również firany ciemniejsze, które wiesza się w oknie, żeby otrzymać efekt kontrastu z jaśniejszymi ścianami? W tego typu sklepach można również kupić tego typu produkt jak firana ukazująca postaci różnorodnych baśni. Jest to idealne rozwiązanie na ozdobę pokoju naszego dziecka. Jeśli nie mamy czasu na prasowanie firanek, to musimy kupić tego typu, która wykonana jest z tak zwanej markizety. Jest to tkanina, jaka przypomina swoim wizerunkiem siatkę. Zależnie od gęstości tak zwanego splotu, jej oczka mogą być bardziej znaczące lub mniejsze. Po jej upraniu można od razu powiesić ją na karniszu.


Akademia Inspiracji Baltic Wood
Author: Baltic Wood
Source: Baltic Wood


pokój dziecka
Author: InsideLab
Source: InsideLab


Osoby, które posiadają mieszkanie (zobacz kupić mieszkanie) utrzymane w stylu klasycznym, powinny zdecydować się na firany wyprodukowane z surowca o nazwie żakard. Taki wyjątkowo trwały materiał doskonale nadaje się do posiadających wymieniony klasyczny styl pomieszczeń.
Jeśli z kolei jesteśmy entuzjastami bardzo efektownych materiałów, to powinniśmy zainteresować się materiałem o nazwie organtyna. Jest ona błyszcząca oraz bardzo przejrzysta. Jest doskonała do słabo oświetlonych pomieszczeń, jednak wspomniana znaczna przejrzystość jest nie lada wadą w wypadku mieszkań na parterze.