Stwórz w twoim wnętrzu słoneczne barwy na szarugę

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/projektytypowe.com.pl/includes/menu.inc).

Najnowsze wpisy

Nadchodzi zimno i zaczynasz chować do skrzyń zwiewne sukienki, a z głębi skrzyń wydobywasz wełniane swetry i rękawiczki. Każdy z nas pielęgnuje swoje obyczaje, którymi opuszcza barwne lato i dostosowuje się do długiej, burej zawieja.
firany
Author: N@ncy N@nce
Source: http://www.flickr.com


Niemniej jednak zimą wcale nie musimy porzucać promiennych odcieni.


geberit
Author: THREESIXTY
Source: http://www.flickr.com


Zaszalej z barwami, które zachowują w sobie promień wakacji, a zima nie będzie wcale taka straszna. Niekiedy wystarczy zamienić choćby firany, żeby twoje wnętrze umiliło się, a odpowiednio zaaranżowane mogą dodać wSPAniałego czaru. A dodatkowo zmiana rolet na jesień, to piękny zwyczaj, jaki możesz pielęgnować z porywem twórczości. Przed tobą niekończąca się liczba możliwości i nie musisz absolutnie banalnie zasłaniać okien prostymi zasłonami, które zwykły królować, gdy jest deszczowo. Możesz powiesić firanki z cienkich tkanin, ale zawinięte fikuśnie lub wyszukać z motywami, jakie lubisz.


atmosfera
Author: Annabelle Orozco
Source: http://www.flickr.com


Co powiesz na przykład na firany w barwne chmurki do sypialni? Gdy się rozbudzisz, zamiast ciemnej szarugi za szybą, ujrzysz najpierw przyjazne kolory i może będzie to optymistyczny akcent każdego tygodnia, który pomoże ci zacząć dzień z pasją.

Zdecydowanie poznaj aktualny tekst na omówiony tutaj temat. Nie pozwól się prześcignąć innym! Polepsz swoje informacje na ten temat.

Do salonu zaś, masz możliwość dobrać firanki w barwne motyle, albo ekspresyjne liście. To tylko koncepcje, poszukaj swojego motywu.
W sklepach jest mnóstwo do wyboru. Zasłony średnie, czy krótkie zazdrostki, a może w tym roku stworzysz sobie firany sama? Nastaw się na coś zupełnie nowego i zaufaj, że zawieja potrafi być fantazyjna.