Jak zmienić wnętrze Twojego mieszkania, by zrobiło wrażenie na Twoich znajomych?

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/projektytypowe.com.pl/includes/menu.inc).

Najnowsze wpisy

Biel – ponadczasowa, klasyczna, czysta i elegancka. Najczęściej wybieramy ją do aranżacji sypialni. Stanowi to bardzo dobry wybór w przypadku, kiedy nie mamy dzieci. Dziś pomysł na białą sypialnię i jej wyposażenie.

Aranżacja wnętrz
Author: Dekoria.pl
Source: Dekoria.pl
W przypadku gdy jesteśmy szczęśliwymi rodzicami kilku dzieci, nie jest to dobry pomysł. Dlaczego? Z prozaicznego powodu. Dzieci – to ciągły bałagan i trudne sytuacje, dużo bałaganu. Z tego powodu musielibyśmy bardzo często sprzątać i częste pranie pościeli. Poczekajmy trochę czasu, do momentu gdy nasze pociechy będą w bardziej statecznym wieku!Jeśli mamy możliwość sobie pozwolić na posiadanie białej sypialni, powoli wybierzmy co chcemy zawrzeć w przestrzeni. Obowiązkowym elementem pomieszczenia powinno być spore łóżko postawione w centralnej części pomieszczenia. Następnym ważnym meblem jest szafka z szufladami.

Będziemy w niej przechowywać pościel. Jeśli po ustawieniu tych dwóch elementów znajdziemy jeszcze miejsce w pokoju, możemy zainwestować w szafę na ciuchy. Nie zalecamy dostawiać większej ilości mebli. Sypialnia stanow miejsce odpoczynku, powinna zatem być urządzona minimalistycznie, tak by nie była chaotyczna -
Po wyborze mebli, ich ustawieniu, inwestycji w prządny materac, zostaje nam pomyśleć o pościeli i dodatkach. Dobrą koncepcją będą czarne gadżety. To klasyczne połączenie nada pokojowi wytworności. Wybierzmy zatem czarno białą pościel. Zdjęcia na ścianie powieśmy w czarnych ramkach - fotografie ścienne. Interesującym konceptem będzie wydruk ich w czaro-białej wersji. Inspiracje można znaleźć na wielu blogach poświeconych wnętrzarstwu. Do tego dwie-trzy czarne doniczki na kwiaty na parapecie i aranżacja gotowa! A! Zrób jeszcze parę fotek i podziel się efektem pracy z nami!