Każde nowe osiedle, które jest budowane w Polsce, niemal natychmiast ma wykupione wszystkie mieszkania

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/projektytypowe.com.pl/includes/menu.inc).

Najnowsze wpisy

Można dostrzec, że w naszym kraju jest duży niedosyt na rynku mieszkaniowym. Mimo że stawia się masę nowych osiedli, to wciąż jest masa ludzi, którzy oczekują na możliwość zakupu własnego M.


Jest wiele przyczyn, dlaczego znaczny odsetek małżeństw nie może kupić swego wymarzonego mieszkania.


Geodezja
Author: Rictor Norton & David Allen
Source: http://www.flickr.com


Zwykle najważniejszy powód to oczywiście fundusze, a raczej ich niedostatek. Jednak, jeżeli partnerzy uporają się jakoś z tym dylematem, to zostaje im tylko Wybór odpowiedniego lokum, gdzie zapragną stworzyć dom oraz mieć potomstwo. Ważne więc jest nie tylko lokum, ale też budynek - jego wykończenie, ale także lokalizacja. Chcemy przecież, by nasze dzieci mogły się bawić w bezpiecznej okolicy. Ale (pługi śnieżne - czytaj więcej) z drugiej strony powinna być ona cicha i byłoby idealnie, jeśliby blisko rosły drzewa i był park. Co do istoty budynku, to powinien być wykonany z najwyższej jakości materiałów, żeby dać chłód latem oraz utrzymać ciepło w pomieszczeniach zimą. To bardzo ważne - w szczególności w naszej strefie klimatycznej. Ponadto, dobrej klasy materiały dają gwarancję, że nie będziemy słyszeć wszystkich sąsiadów.
W budynku musi znajdować się również winda, co ułatwi nam w przyszłości wychodzenie z maleństwem na spacer, kiedy jeszcze będziemy używać wózka. Budynek także musi posiadać podziemny parking. To świetne rozwiązanie, gdyż wtedy auta są bezpieczne, ale także nie musimy ich odśnieżać zimą, a latem nie będą nagrzane od słońca.