Na które studia warto pójść?

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/projektytypowe.com.pl/includes/menu.inc).

Najnowsze wpisy

Nie od dziś wiemy, że dyplom studiów wyższych to wielki as w rękawie na rynku pracy. Nie jedynie uwierzytelnia otrzymane kompetencje , wiedzę oraz umiejętności, ale stanowi również dowód dla chlebodawcy, że absolwent posiada umiejętność znakomitej organizacji, umie osiągać wytyczone cele jak też nastawiony jest na rozwój.


Dość często wybieranym ostatnimi czasy kierunkiem jest zarządzanie.
pomieszczenia
Author: GO Holiday
Source: http://www.flickr.com


zarządanie
Author: Baumit
Source: Baumit


Ten kierunek ma za zadanie przygotować studenta do kierowania firmą. Obejmuje on organizowanie i koordynowanie przebiegów powiązanych ze stanowiskiem maganera, którego charakteryzuje przede wszystkim wiedza o aktualnych gospodarczych realiach i potrafi ją spożytkować w kierowaniu firmą. Absolwent tego kierunku będzie również dobrym organizatorem charakteryzującym się nie tylko inwencją a także przedsiębiorczością, ale też odpowiedzialnością oraz komunikatywnością. U aspiranta na studia na kierunku zarządzanie istotna jest chęć rozwoju zawodowego. Żeby umieć motywować innych trzeba samemu posiadać zdolność twórczego podchodzenia do wykonywanych zadań.


Kierunek ów mieści informację z obszaru finansów, bankowości oraz prawa bankowego. Praca absolwenta zarządzania jest to w dużej mierze praca z innymi ludźmi. Istotnymi cechami absolwentów zarządzania jest własna inicjatywa, pomysłowość, naturalność nawiązywania kontaktów, a również znajomość języków. Absolwent kierunku zarządzanie będzie też bardzo dobrze przygotowany do prowadzenia własnego Przedsiębiorstwa.
Plan studiów na kierunku zarządzanie mieści bloki przedmiotów ogólnych a także kierunkowych a także związanych z wybraną specjalizacją. Zapewniają one studentom kanon wiedzy ekonomicznej i ogólnej.