Gdzie powinna zostać umieszczona domowa garderoba, żeby nie zawadzała innym członkom rodziny?

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/projektytypowe.com.pl/includes/menu.inc).

Najnowsze wpisy

Dla niektórych ludzi ciekawą nowinką może być to, że dużo budynków wolnostojących ma przynajmniej jedno wspólne pomieszczenie z prawie każdym teatrem.


Smerfastyczna pościel
Author: Calvado.pl
Source: Calvado.pl


..I nie jest to ani pokój, gdzie przechowuje się stare rekwizyty, ani przykładowo siedzenia.


Przedszkole
Author: LK&Projekt
Source: www.dom-jednorodzinny.pl


Jest to znacznie bardziej istotne miejsce pod nazwą garderoba. W wypadku domu jednorodzinnego to zazwyczaj stanowisko, gdzie przechowuje się swoją odzież. Ponadto stanowisko to mogłoby zostać połączone z sypialnią oraz łazienką. Garderoba jest obecnie niezwykle popularnie wykorzystywanym w mieszkaniach pomieszczeniem, gdyż dowolna kobieta lubi troszczyć się o swą urodę. Znajduje się tam obszerne lustro (www.lampydodomu.pl), szafka określana jako toaletka oraz oczywiście haczyki na wszystkie ubrania. Ciekawym wyjściem jest umieszczenie wieszaków we wnętrzu dużej, zajmującej całą ściankę szafy, na drzwiach jakiej usytuowane jest bardzo obszerne dodatkowe lustro - przenieś mnie do strony -. Taka domowa garderoba wielokrotnie mieści się na piętrze, dzięki czemu (dzięki m.in. oknom dachowym) może zostać pomieszczeniem bardzo jasnym, a duża część przedmiotów nie będzie przeszkadzać innym domownikom podczas ich powszednich czynności.


W naszym języku działa bardzo dużo homonimów, zatem słów brzmiących w jednakowy sposób, ale mających przeróżne znaczenia. Tak jest w tym wypadku, gdyż garderoba to także miejsce, w jakim aktor przygotowuje się do swojej roli.
Pomieszczenie posiada analogiczną funkcję, przy czym zamiast zwykłych ubrań, są w tamtym miejscu różnorodnego typu kostiumy. Taka teatralna garderoba mogłaby także służyć jako pomieszczenie, w którym aktorzy odpoczywają w czasie antraktów, zatem przerw w przedstawieniu.