Ciekawe sposoby na zrobienie interesującego pokoju dla dzieci

Najnowsze wpisy

Jeżeli właśnie urządzasz pokój swego dziecka, niewątpliwie musisz skonsultować z nim wiele rzeczy. O ile córka jest w takim wieku, aby móc świadomie podejmować różnego rodzaju decyzje, wtedy taki kredyt zaufania z Twojej strony będzie wielkim wyróżnieniem dla Twej pociechy.


Fototapety   pojazdy
Author: DA


O ile jednakże w miarę możności powinniśmy uwzględniać potrzeby swojego dziecka, z drugiej jednak strony powinieneś czuwać nad całością.


worki sako
Author: osseous
Source: http://www.flickr.com


Właście rozplanowanie stref


mała waga na wodę
Author: zeevveez
Source: http://www.flickr.com
W pokoju dziecka na pewno musi zostać zrobiony wyraźny podział na poszczególne strefy - zwykle wskazuje się tę przeznaczoną do odpoczynku, zabawy i nauki i w większości przypadków taki właśnie trójpodział sprawdzi się znakomicie. Pamiętaj, aby zachować właściwą wielkość konkretnych stref, a równocześnie wyraźnie je oddzielić - w strefie przeznaczonej do nauki na przykład niekoniecznie muszą się znaleźć worki sako, które równocześnie znakomicie sprawdzą się w części dedykowanej do zabawy lub odpoczynku. Pamiętaj także, aby wystrój konkretnych stref był ze sobą spójny, żeby nie potęgować wrażenia chaosu w pokoju Twojego dziecka. Zasada jest właściwie łatwa - im mniej przedmiotów na wierzchu, tym prościej zachować porządek.


Gdzie szukać mebli dla dziecka?


Przede wszystkim w internecie - tam najczęściej znajdziesz najkorzystniejsze promocje na wszelkiego rodzaju meble do pokoju dziecięcego i przeznaczone do niego dodatki.


W sklepach internetowych obecnie mocno popularne są dla przykładu worki Sako, które oczywiście zostaną pokochane przez właściwie każde dziecko - można chociażby bez większego problemu oglądać na nich wygodnie seriale lub czytać książki. Promocji możesz poszukiwać także w sklepach stacjonarnych - pamiętaj jednak, żeby zawsze porównywać poszczególne ceny w sklepach!