Zalety użycia cyrkonu w stomatologii

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/projektytypowe.com.pl/includes/menu.inc).

Najnowsze wpisy

Uzupełnienia na podstawie tlenku cyrkonu mają właściwości estetyczne klasycznej ceramiki, a poprzez świetne własności mechaniczne przezwyciężają jej ograniczenia tyczące się wskazań klinicznych.
Ten rodzaj tworzywa może być sporządzany w automatycznym procesie który umożliwia otrzymanie precyzyjnie kontrolowanej, powtarzalnie wysokiej jakości, dokładności a także maksymalnej elastyczności tak w obszarze wskazań, jak też w sensie materiału. Taki dokładnie jest Cyrkon. Szczelny, estetyczny, trwały, biozgodny oraz prosty w zastosowaniu.

Zainteresował Cię ten materiał? Jeśli tak, to przeczytaj jeszcze ten świetny artykuł. Przekonaj się, to również okaże się dla Ciebie wartościowe.u dentysty
Author: East Midtown
Source: http://www.flickr.com
Naturalna przezierność osiągalna w 16 odcieniach podbudowy a także rozliczna paleta bazowych i specjalnych odcieni ceramiki do licowania Cyrkonu umożliwiają precyzyjne odtworzenie efektów zachodzących w przyrodzonym uzębieniu pacjenta. Wytrzymałość uzupełnień w jamie ustnej jest wynikiem kilku elementów, pośród jakich wypada wyszczególnić krótko jak też długo czasową odporność materiału na następujące w jamie ustnej naprężenia czynnościowe.

Nadzwyczaj duża trwałość uzupełnień jest efektem użycia należytej, wysoko oczyszczonej cyrkonii, którą frezuje się na poziomie wstępnego wypalenia. Na skutek tego Cyrkon przeznacza się do realizowania rozległych prac, tak w przednim jak i bocznym obrębie uzębienia.

Cyrkon cechuje bardzo duży poziom kompatybilności biologicznej. Przewodzi on ciepło w stopniu o wiele mniejszym aniżeli klasyczne uzupełnienia porcelanowo-metalowe, a zaleganie płytki nazębnej jest porównywalne z zębami naturalnymi. Zastosowana cyrkonia nie powoduje podrażnienia tkanek, nie emituje toksycznych substancji. Co więcej, inaczej aniżeli tradycyjne uzupełnienia stomatologiczne, Cyrkon nie oddziaływa na jakość obrazu pozyskanego przy zastosowaniu współczesnych sposobów obrazowania, na przykład rezonansu magnetycznego. Mosty jak też korony cyrkonowe można zastosować we wszelkich warunkach anatomicznych. Ostatecznie są one licowane porcelaną, co doskonale imituje naturalne zęby, dzięki czemu możemy osiągnąć perfekcyjne walory estetyczne.

W jaki sposób możemy odnaleźć dobrego profesjonalistę stomatologa który zrealizuje wspomniane uzupełnienia w stolicy Dolnego Śląska? Sprawdź stomatolog Aurident Wrocław lub wpisz w wyszukiwarkę internetową wpisać hasło: korony cyrkonowe we Wrocławiu, ewentualnie wyrażenie: stomatolog Wrocław a otrzymamy mnogość rezultatów.