Ile kosztuje fachowe wyeliminowanie tatuażu oraz w jaki sposób przebiega taki zabieg?

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/projektytypowe.com.pl/includes/menu.inc).

Najnowsze wpisy

Tatuowanie ciała jest w dzisiejszych czasach niezwykle słynne i mnogość ludzi decyduje się na zrobienie tatuażu. Chociaż po kilku latach często okazuje się, że tatuaż, który swego czasu uczyniliśmy już nam się nie podoba i lepiej czulibyśmy się bez niego. Usunięcie tatuażu jest naturalnie realne, jednakże wypada się liczyć z tym, że zabieg ten jest dość kosztowny.

Usuwanie tatuażu
Author: tara hunt
Source: http://www.flickr.com
Jeśli pragnąłbyś dowiedzieć się jak wiele kosztuje usunięcie tatuażu cena to możesz zapytać o to w salonach, które proponują tego typu zabieg. Ceny mogą oczywiście się wahać, są one zależne od konkretnych salonów, niemniej jednak z reguły usunięcie tatuażu zaczyna się od 500 złotych. Cena jest przeważnie zależna od szerokości tatuażu a także ilości potrzebnych sesji. Aczkolwiek usunięcie nawet niewielkiego tatuażu może kosztować nawet do 3 tysięcy złotych. Zdecydowanie więc za usunięcie tatuażu zapłacimy więcej, niż za jego stworzenie.

Oprócz wiedzy ile kosztuje usunięcie tatuażu warto dowiedzieć się też jak przebiega taki zabieg . Tatuaże usuwa się laserowo, niemniej istnieje mnóstwo metod i technologii laserowego usuwania tatuażu. Niektóre lasery usuwają tatuaż wespół ze skórą, tak więc pozostawiają na ciele bliznę w obrysie tatuażu, inne za to nie pozostawiają po sobie ani śladu, bo usuwają jedynie sam pigment. Dlatego nim zdecydujesz się na usunięcie tatuażu dowiedz się jakie metody są stosowane przez konkretne salony a także wybierz taką, która będzie dla Ciebie najbezpieczniejsza.


Lasery użytkowane są w dzisiejszych czasach w wielu celach, wykorzystuje się je nie tylko do usuwania tatuaży, lecz również do usuwania blizn, na przykład trądzikowych czy pooperacyjnych. Blizny pooperacyjne nieraz wyglądają ogromnie nieestetycznie, wobec tego niekiedy wskazane jest zdecydować się na usuwanie blizn pooperacyjnych co pozwoli Ci cieszyć się ślicznym ciałem, a co z tym idzie lepszym samopoczuciem i wyższą pewnością siebie.