Filmowanie z lotu ptaka robi się naprawdę modne

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/projektytypowe.com.pl/includes/menu.inc).

Najnowsze wpisy

Coraz częściej chcemy posiadać filmiki i fotografie, które będą robione z lotu ptaka, bo one pokazują ciekawe ukształtowanie danych terenów.


Dlatego warto się zastanowić jak to robić, tak by nie było nazbyt drogo oraz równocześnie, żeby jakość była jak najwyższa.
Dron 3DR SOLO
Author: Christopher Michel
Source: http://www.flickr.com


Czy chcemy sobie zamówić filmowanie z lotu ptaka?


Jeśli chcemy jakieś wydarzenie uchwycić z góry, to z pewnością również chcemy pokazać jak największy teren (polecana firma). Przez to tak wielkim zainteresowaniem cieszy się filmowanie z lotu ptaka, bo mamy szansę tu używać z wielu opcji - . Film może ukazywać różnoraki obszar, z różnej wysokości, a my będziemy mieli pewność, że filmowanie (szukasz filmowanie ślubów Kraków?) z lotu ptaka wciąż zapewni nam właściwą jakość obrazu, więc z łatwością dostrzeżemy najistotniejsze punkty orientacyjne w danym miejscu.


Czy zainteresują nas ortofotomapy z drona?


Jeśli pragniemy mieć mapę konkretnego obszaru, która będzie robiona przez zrobienie fotografii, to trzeba zobaczyć, co mogą nam tu zaproponować ortofotomapy z drona. Takie fotografie okazują się być bardzo rzetelne, więc spokojnie można je nanieść na tradycyjne mapy, a do tego jeszcze możemy posiadać świadomość, że ortofotomapy z drona, pokażą dokładnie ten teren na którym nam najbardziej będzie zależało.


Należy zobaczyć jakie możliwości oferuje nam wykorzystanie drona, tak byśmy mieli szansę pomyśleć, czy w danym przypadku on również się spisze.
Tags: