Duker - solidna spółka z długą tradycją

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/projektytypowe.com.pl/includes/menu.inc).

Najnowsze wpisy

Gdy trzeba nam zawrzeć współpracę z jakąś korporacją, z którą będziemy mieć do czynienia przez dłuższy okres czasu, powinniśmy ostrożnie przemyśleć naszą decyzję.
ceramika
Author: Albert Dedden & Paul Keizer
Source: http://www.flickr.com


Bowiem w dzisiejszych realiach na rynku w praktycznie wszystkich sferach biznesu, panuje ogromna różnorodność. Toteż, jeśli potrzebne ci będą linie rozdzielaczy albo też paletyzatorów, zawrzyj współpracę z uczciwym kandydatem.


podłoga
Author: Quinn Dombrowski
Source: http://www.flickr.com

Duker jest niemiecką firmą rodzinną o bardzo bogatej i wieloletniej historii. Ufundowana w 1851 roku jako niewielka huta żelaza, na przestrzeni lat urosła do rozmiarów ogromnej korporacji, zatrudniającej tysiące osób na całym globie. Okres największego wzrostu marki to końcówka lat osiemdziesiątych, kiedy to zbliżające się zmiany polityczne na świecie, umożliwiły familii Duker na otwarcie kolejnego oddziału własnej firmy. Natomiast na początku XXI wieku korporacja wstąpiła w nowy poziom - oprócz wytwarzania części z żeliwa, zajęła się także produkcją oprogramowań do użytkowania magazynów, dzięki nim praca w fabryce jest o wiele bardziej wydatna.


Jednak Duker nie jest kompanią jedynie nastawioną na profity, gdyż rodzina fundatorów mocno udziela się również w segmencie charytatywnym. Nie pozostają nigdy obojętni na zło gnębiące ludzi na całym świecie. Od kilku lat, Duker, oraz związane z firmą korporacje, wspierają organizacje filantropijne w Indiach, dzięki którym do tej pory wybudowano wiele szpitali, świetlic, a także pozostałych placówek wychowawczych. Dodatkowo, główny zarządca firmy, zaangażowany jest we wspieranie sztuki.


Jeśli pragniesz w biznesie mieć do czynienia jedynie z najlepszymi, Firma Duker jest dla ciebie - dukery.
Nie jedynie wytwarzają wysokiej próby sprzęty oraz oprogramowanie. Firmie nie jest także obojętna sytuacja ludzi z biedniejszych krajów, co widać po ich zaangażowaniu w działalność charytatywną.