Kafelki zdatne do każdego stylu pomieszczeń.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/projektytypowe.com.pl/includes/menu.inc).

Najnowsze wpisy

W dzisiejszych realiach, urządzanie mieszkania i jego utrzymanie to o wiele łatwiejsza kwestia niż kilkadziesiąt lat temu. Materiały produkowane są w niezwykle innowacyjny i nieskomplikowany sposób, dlatego także niewykwalifikowana osoba jest w stanie położyć sobie podłogę w salonie, albo pomalować sufity.


Jednym z najwygodniejszych materiałów są kafelki.


ceny


Praktycznie każda gospodyni ma we własnym mieszkaniu płytki kuchenne Ta strona. Popularność tego produktu wiąże się na pewno z niewielką ceną ale również, a może nawet przede wszystkim, z łatwością ich użytkowania. Gdyż w kuchni mamy do czynienia z oparami pary oraz tłuszczów, które osadzają się na ścianach. Jeżeli jednak zainstalujemy płytki kuchenne nad swoją kuchenką, znacznie łatwiej usuniemy każdy osad z tej przestrzeni, niż gdyby była obłożona zwykłą farbą. Obecnie mamy do dyspozycji różnego typu desenie, od prostych, w spokojnych kolorach, po te bardziej skomplikowane, prezentujące różnego rodzaju owoce oraz warzywa.


budowa
Author: Lisa Risager
Source: http://www.flickr.com


Jednak mimo to, najczęściej kafelki wybierane są do łazienki Większość osób ma ją obłożoną w płytkach od podłogi, aż po sam dach. Nic w tym dziwnego, bowiem pomieszczenie to charakteryzuje się chyba największą wilgotnością. Dlatego też, jeżeli nie życzymy sobie grzyba rosnącego w rogu naszej łazienki, należy ją wykafelkować. Tutaj także mamy do wyboru całą gamę wzorów. Można postawić na nowoczesne płytki grafitowe, które będą dobrze prezentować się z szybami i staloą. Lub możemy zamontować cieplejsze barwy w akompaniamencie kwiatów doniczkowych.
Kafelki są najchętniej kupowanym przez Polaków artykułem wykończeniowym.


Nikogo nie powinno to dziwić, w końcu większość z nas stosuje je nie tylko w przypadku łazienki, ale również do kuchni. Możemy zakupić płytki w różnych wariantach kolorów a także z konkretnym deseniem.