Ładne i nowoczesne sprzęty i dodatki i dekoracje

Najnowsze wpisy

Ładne i współczesne urządzenia w mieszkaniu to nie wszystko. Przysłowiową kropką nad i są dodatki i ozdoby.


Dekoracje domu muszą harmonizować z jakimkolwiek fragmentem jego wyposażenia.


Muszą akcentować styl wnętrza, jest możliwość je oczywiście zmieniać w dowolnym momencie, lecz muszą współgrać ze sobą. Ozdoby do mieszkania to kreatywne pomysły i śmiałe decyzje, to klucz do pięknego wnętrza. Wspaniałą ozdobą wnętrza może być interesujący deseń namalowany na głównym punkcie ściany. Wzory i wymiar takich ozdób są zależne od pasji właścicieli domu. Stosowny motyw naniesiony w stosownym punkcie może uwydatnić temperament, albo zainteresowania właścicieli.


zdjęcia
Author: Toiles de Mayenne
Source: Toiles de Mayenne


środki czystości
Author: WAN SA
Source: WAN SA


Bardzo atrakcyjną dekoracją w jakimkolwiek pokoju są różnego gatunku poduszki. Przy doborze wymiaru poduszek ozdobnych najodpowiedniej inspirować się wielkością sofy, na której się znajdą. Przy doborze wzorzystych poduszek trzeba trzymać się zasady, żeby przynajmniej jeden z jej barw był obecny we wnętrzu. Jeżeli poduszki są jednokolorowe, to też winny kolorystycznie nawiązywać do pokoju. Poduszki dobrze się również sprawdzą na fotelach i krzesłach, lecz nie powinny być identyczne jak na sofie.


Fajnym i atrakcyjnym rozstrzygnięciem na dekoracje są piękne świece - kliknij, zobacz, sprawdź - i lampiony. Można ustawić je na komodzie, stole, a latarenki świetnie sprawdzą się na podłodze, albo schodach (zobacz schody dębowe).
Lampiony sporządzone z metalu przypadną do gustu wielbicielom minimalizmu i prostoty, zaś ozdoby w pastelowych barwach i ażurowych formach chętnie wybiorą osoby o romantycznej naturze.